בלוקים לאירועים

לפרטים והזמנות: 052-423-2683
סוגי בלוקים

סוגי בלוקים לאירועים

העולם מתקדם ואיתו גם תחום האטרקציות שבאירועים, אם פעם הינו יכולים רק לחלום על מזכרת של תמונה מהאירוע תוך כדי קיומו או מייד בסיומו הרי שהיום זה נהפך לטרנד שניתן למצוא בכל אירוע.
בין אם מדובר על צלם מגנטים שמסתובב בין האורחים, מצלם אותם ונותן להם למזכרת את התמונה שלהם מהאירוע על גבי מגנט או בין אם מדובר בלהיט החדש – בלוקים מעץ שיקשטו לאורחים שלכם את השידה ליד המיטה או את הקיר בחדר השינה בתמונות צבעוניות ויפות במיוחד מהאירוע שלכם.
כמובן שכאשר מבחר הספקים גדול גדלה גם כמות הסוגים השונים של הבלוקים שתוכלו למצוא, אז איך נדע להבדיל ואיך נדע מה סוג הבלוקים מעץ לאירועים המתאים לנו ביותר?

בלוקים עם תמונה מודבקת

הסוג הפופולארי והזול יותר הוא הבלוק עם תמונה המודפסת שמודבקת אליו.
מדפיסים את התמונה באמצעות מדפסת ומייד מדביקים אותה לעץ באמצעות דבק שנמצא על גבי הבלוק ובכף בעצם מחברים את שניהם יחד, חותכים את השאריות מסביב ומגישים לאורחים בלוק עם תמונה מודבקת.
עלות הבלוק המודבק נמוכה יותר מבלוק מודפס ולכן הוא פופולארי יותר וניתן למצוא אותו ברוב האירועים.

בלוק מודפס

זהו הסוג היותר יקר והמושקע יותר, בבלוק זה התמונה של האורחים מודפסת ישירות על גבי העץ באמצעות מדפסת מיוחד או באמצעות סובלימציה (הלחמה על גבי העץ).
שתי שיטות היצירה של הבלוק המודפס יקרות משמעותית מהבלוק המודבק ולכן המחירים גבוהים לפעמים בכ 50% ולכן סוג זה של בלוק נפוץ פחות באירועים בעקבות העלויות הגבוהות של חומרי ההדפסה – אך מדובר בבלוק עץ ברמה גבוהה יותר וגימור מושלם.

סוגי עץ

בנוסף לסוג ההדפסה של התמונה תוכלו למצוא סוגי עץ, מרקמים, גדלים וצבעים שונים.
חשוב לבקש תמונות של הבלוקים מהספק ממנו תזמינו את המוצר, כמו כן יש בלוקים להם חורים מאחורה על מנת שיוכלו לתלות אותם על הקיר, בקשו את אלו עם החורים, האורחים שלכם ישמחו במיוחד!
סוג העץ האיכותי ביותר הוא עץ אורן, לו מרקם וצבע "עצי" ובריא במיוחד, בנוסף העץ ישמר לאורך שנים רבות.

לסיכום

מדובר בתוספת מהממת לאורחים שלכם שישמחו לקבל הביתה מזכרת מהממת, זכרו לבחור את הסוג המתאים ביותר עבור התקציב שלכם ומנגד את הטוב ביותר במחיר המשתלם ביותר וכך תוכלו ליצור חוויה נהדרת לכולם וגם לכם.

Call Now Button