בלוקים לאירועים

לפרטים והזמנות: 052-423-2683
מה זה בלוקים לאירועים?

מה זה בלוקים מעץ לאירועים?

לא סתם אתם שואלים את השאלה הזו, היום בשנות ה2000 טרנדים מתפשטים במהירות מסחררת.
דמיינו סיטואציה, אתם כבר ערוכים לאירוע, בחרתם השמלה חצי שנה מראש לפני האירוע, נפגשתם שמעתם וושריינתם את התקליטן, דאגתם לחברת הקייטרינג הכי טובה באיזור, אבל עדיין אתם מרגישים שחסר משהו, משהו שיבדל וישים את החותם על האירוע שלכם.
אנחנו שמחים לבשר לכם שיש לנו בשבילכם את הדבר הבא בתחום האירועים – בלוקים מעץ.

האירוע מתחיל…

דמיינו את הסיטואציה, צלם מקצוען שמטייל לו מצויד במצלמה ובחיוך נעים בין האורחים באירוע ולא פוסח גם על הדוד שלא אוהב להצטלם, תופס תמונות ספונטניות בלי שאף אחד שם לב, הצעירים של המשפחה יושבים על הבר ונהנים מתמונות פפראצי שלא היו מביישות סוכנויות מובילות בארץ.
ועכשיו, הקסם האמיתי קורה, התמונות הופכות לבלוקים לאירועים!
קוביות עץ בגדלים שונים שניתנים לבחירה, שמחולקות לאורחים במהלך האירוע!
כל זה בעזרת טכנולוגיה מיוחדת המאפשרת לנו לצלם, לעצב, להדפיס ולחלק את הבלוקים לאורחים לפני שהאירוע מסתיים!
הבלוקים מחולקים בעמדה מיוחדת באירוע המיועדת אך ורק לבלוקי עץ, העמדה תהיה מסודרת בצורה יוקרתית כך שהאורחים שלכם יוכלו לקחת את תמונותיהם וגם ליהנות מעיצוב עץ ייחודי.

מה יש לנו עד כה?

שואו בקנה מידה הוליוודי – בזמן אמת יוכלו לראות האורחים שלכם את המתרחש ולהנות מתמונתם הופכת לבלוק עץ.

בלוקים איכותיים – הבלוקים איכותיים ומעץ אמיתי שעבר ליטוש ולא מחוספס בצידיו דבר המעניק לאורחים שלכם בלוק עץ בגימור מושלם, בבלוקים האיכותיים שלנו מושקעים 2.5 ס"מ עובי של עץ איכותי!

צלם מקצועי – אנו מבינים את הפחד בעיקר בבחירת הצלם לאירוע, שמא בחירת צלם גרועה יכולה להשפיע על כל הזכרונות מהאירוע שהשקענו בו רבות. לשם כך אנו דואגים לצוות אליכם מהרגע הראשון צלם מקצועי עם מוניטין בתחומו. ואתם? יכולים להיות רגועים.

איכות ההדפסה – מעבר לכך שהבלוקים שלנו איכותיים ברמת הליטוש ועוביים, אנו משתמשים כיום במכשור הטוב ביותר כך שהתמונה שלכם תקבל את הצבעים המדויקים, בנוסף בעת ההדבקה אנו שומרים על פרופורציות התמונה ודואגים לטפל בה בהתאם!

איכות, שוני, ייחודיות!

אם אחת מהמילים האלו מדברת אליכן כנראה שאתם במקום הנכון, גם לכם נמאס מצלם המגנטים שבא והולך, תמונות שלרוב נזרקות ברחבת הריקודים כשהדוד השיכור מחליט להרים את כולם על הכתפיים?
מקררים עמוסי המגנטים כבר לא יכולים להכיל עוד תמונות!

אם אתם רוצים באמת לייצר מתנה מהאירוע וזיכרון שלא ישכח לעולם, בלוקים לאירועים זו הבחירה בשבילכם.
אל תהססו יותר מדי והתקשרו עוד היום למומחים של מגנט-לי לקבלת ייעוץ חינמי.

זה הזמן שלכם להפוך את האירוע שלכם לאירוע הוליוודי.

Call Now Button