בלוקים לאירועים

לפרטים והזמנות: 052-423-2683
דוגמה של בלוקים באירוע

בלוקים מעץ לאירועים – הלהיט החדש של ישראל

האירוע הגדול והחשוב שלכם הגיע, מזל טוב!
אתם ודאי מחפשים משהו שיבדל אותו משאר האירועים, שלא יעלה הון אבל באותה נשימה שאנשים לא יוכלו להפסיק לדבר עליו גם כשהאירוע יסתיים.
הגיע הזמן להפסיק את החיפושים, הלהיט החדש של ישראל כבר כאן בשבילכם – בלוקים מעץ לאירועים!

בלוק מעץ לאירועים? תשכנע אותי…

כיום בכל אירוע מבר מצווה, בריתה ועד חתונה ניתן להבחין באיך שהתחלפו עמדות המגנטים הבנאליות בעמדות מעוצבות ומהודרות להפליא של בלוקים מעץ.
בהנחה ולא נכנסתם לשינת חורף ארוכה מ2016 אין מצב שלא תדעו על מה מדובר.
בלוקי העץ המחולקים באירועים מגיעים במספר גדלים 10X10, 10X15, 15X20.
גדלים אלו הם לבחירתו של בעל האירוע, לפי תקציב האירוע שהגדיר.
המחירים כמובן זולים ליותר לבלוקים הקטנים בעוד שהגדולים יותר יקרים יותר.

מגנטים OUT עמדת בלוקים IN

אם החלטתם לשדרג את אטרקציית המגנטים הרגילה ולגרום לאורחים להתרגש במיוחד מהמזכרת מהאירוע שלכם נספר לכם קצת על איך זה הולך להראות.
לאירוע שלכם יגיע הצלם שלנו שיתפוס ויצלם את האורחים בצורה רגילה דרך מצלמה מקצועית, אנחנו יודעים שבסוף התמונות הם הזיכרון היחיד מהאירוע ולכן אנו נדאג לצילם מקצועי וצלם המחזיק ברזומה עשיר על מנת לספק תמונות איכותיות.
בנוסף לצלם יגיע איש צוות נוסף שיהיה אמון על הכנת הבלוקים באירוע עצמו, הוא יעבוד בעמדה מוסתרת מהאורחים וידאג לפיתוח הבלוקים בשבילהם.
בנוסף, יש גם את עמדת ה”שואו” – תצוגה והאיסוף אשר בה יוצבו הבלוקים המוכנים ויחכו לאורחים שיגיעו לקחת אותם יחד איתם הביתה.

האורחים שלכם ידהמו לראות איך בזמן אמת במהירות התמונה שלהם הופכת לבלוק עץ מעוצב באיכות גבוהה במיוחד.

טוב, יש לנו בלוק עץ. אבל בא לי משהו שייחד את האירוע שלי!

לכל בלוק שיגיע בסופו של דבר לאורחים שלכם תוכלו להוסיף כיתוב או הקדשה מעוצבת על גבי התמונה.
פחות מדבר אליכם לרשום באמצע התמונה “שרון ואבי חתונת השנה”? תוכלו בעזרת ההכוונה של יועצי הגרפיקה שלנו לבנות תמונה קטנה של בעלי השמחה ולהוסיף בצד הבלוק.
אופציה זו טובה גם לבעלי עסקים אשר עושים השתלמויות, אירועים קטנים, כנסים, פרזנטציות ורוצים לצ’פר את העובדים שלהם והאורחים בבלוק עץ עם לוגו החברה.

איך אנו אומדים את איכות הבלוקים?

בין אם מדובר על בלוקים לבר מצווה או בלוקים לחתונה עליכם לבדוק את איכותם ולא להתפשר, אין דבר מבאס יותר מאשר לתת לאורחים שלכם מתנה באיכות נמוכה שתאבד את הצבע שלה בתוך כמה שבועות.
ישנם עשרות חברות שמספקות בלוקים מסוגים ואיכויות שונות, חלקם איכותיים יותר וחלקם במקרה הטוב יראו את התמונה באיכות סבירה למשך כמה שבועות, במקרה הרע יתקלפו ויהרסו אחרי זמן קצר.
הדבר החשוב ביותר שעליכם לבדוק הוא סוג ההדפסה, במידה ומדובר על הדפסה תרמית אתם יכולים להיות רגועים, מדובר בהדפסה האיכותית ביותר.
חשוב גם לוודא את איכות העץ וליטושו, יש חשיבות בכך שהליטוש יהיה מושלם והעץ לא יהיה מחוספס בצדיו ויראה מרושל.

בעזרת השירות שלנו תוכלו לשדרג את כל סוגי האירועים ולתת לאורחים שלכם דבר אליו לא נחשפו לפניי, במקום המגנט על המקרר לצד רשימת הקניות השבועית, יוכלו האורחים לקחת את המתנה המגניבה שהבאתם להם ולשים בכל מקום בבית או בעבודה.

Call Now Button