בלוקים לאירועים

לפרטים והזמנות: 052-423-2683

בלוקים לחתונה

אתם שומעים את זה? יום החתונה שלכם מתקרב בצעדי ענק! עוד רגע תלבשי את השמלה הלבנה והיפה, בעוד זמן קצר תלבש חליפה חגיגית, האורחים יגיעו לשמוח איתכם והיום הכי מאושר בחייכם יצא לדרך! בין ההתרגשות הגואה להכנות הכרחיות לחתונה – אנחנו כאן כדי לדאוג לפחות לדבר אחד: שגזרת האטרקציות בחתונה שלכם תהיה מושלמת! על מה אנחנו מדברים? הכירו את האטרקציה שמשגעת את עולם האירועים: בלוקים מעץ לחתונה.

בלוקים לחתונה

המזכרת הכי יפה שיש

הדפסת תמונות על בלוקים לחתונות זו לא עוד מזכרת חביבה מ"אירוע בלתי נשכח" – היא ה-מזכרת! ביום בו הדפסות על בלוקי עץ חדרו למגזר הפרטי ולעולם האירועים, הם חוללו מהפכה של ממש. ההדפסה מתבצעת על עץ איכותי, כך שלכל תמונה יש עומק מיוחד במינו, כל חיוך מקבל משמעות יפה הרבה יותר והכי חשוב (בינינו 😊) – האורחים לא יפסיקו לדבר על החתונה שלכם! ואיך אפשר להפסיק, כשתמונה מהממת מהחתונה ניצבת על המזנון בסלון ומזכירה להם כמה כיף היה?

רגע לפני שאתם מחליטים – חשוב לבדוק

החלטתם שאתם מחליטים להוסיף את האטרקציה המשמחת, יש מספר דברים שחשוב לבדוק כדי להיות בטוחים שאתם בוחרים באיש מקצוע איכותי, הדפסה מעולה ובמזכרת שבאמת תשמח אתכם לאורך זמן.

  • איכות ההדפסה – בלוקים לאירועים נבדלים זה מזה באיכות ההדפסה. בדקו את הפרמטר הזה, בקשו מאיש המקצוע להראות לכם דוגמאות מאירועים קודמים ובחנו האם ההדפסה אכן נראית טוב גם לאחר זמן.
  • מחיר – כמה עולים בלוקים מעץ לחתונה? הדבר תלוי במידה רבה בגודל בלוק העץ הנבחר, כמו גם בפרמטרים נוספים (גודל האירוע, מיקום, תאריך ועוד). לפני שאתם בוחרים את איש המקצוע הראוי לכם, וודאו מהו המחיר המוצע והבטיחו שהוא מגלם בתוכו את כל המרכיבים להדפסה מוצלחת – אנשי צוות, חומרי גלם, שעות האירוע ועוד.
  • אנשי מקצוע מובילים – ביום החתונה שלכם אתם לא רוצים להתפשר על דבר. אתם רוצים שאנשי המקצוע שאתם מזמינים באמת ישמחו איתכם, שיהיו לבביים ואדיבים, שיאהבו את מה שהם עושים ושיהיה להם חושב להוציא תחת ידם תוצר איכותי. הקפידו לוודא שהצלם שבחרתם לטובת הדפסת הבלוקים יודע את עבודתו, בחנו את הכימיה שלכם איתו וודאו שמדובר באיש מקצוע איכותי שיעשה עבודה מושלמת, כמו שמגיע לכם.
  • המלצות – אתם משקיעים לא מעט בחתונה, ואתם רוצים לוודא שהכול מושלם. אחת הדרכים לוודא שבחרתם איש מקצוע איכותי היא לבקש המלצות מלקוחות קודמים. כך תדעו האם מדובר בחברה מקצועית שעומדת בזמנים ומספקת תוצר איכותי.
Call Now Button