בלוקים לאירועים

לפרטים והזמנות: 052-423-2683

בלוקים לאירועים עסקיים

הקייטרינג מוכן לאירוע? התוכנית האמנותית מוכנה ומזומנה? הזמנתם מקום? נהדר! האירוע העסקי המתוכנן קורם עור וגידים – וכעת כל שעליכם לעשות הוא לדאוג לדבר אחד: שהאורחים והמוזמנים לאירוע יזכרו אותו על הצד הטוב ביותר. איך עושים זאת? מעניקים להם מזכרת שהם לא ישכחו, או במילים אחרות: מזמינים בלוקים מעץ לאירועים עסקיים. למה אתם חייבים את זה לאירוע הבא שלכם? בואו לגלות.

בלוקים מעץ לאירועים

לפני הכל: במה מדובר?

הדפסה על עץ באירועים היא לא טכניקה חדשה, אך היא נחשבת לחדשנית בתחום האירועים – ואתם מרוויחים! למעשה, מדובר בהדפסת התמונה הנוצרת על בלוק עץ בהתאם לגודל הנבחר והתוצאה: תמונה עם המון עומק, הכי אלגנטית שיש ולא פחות חשוב – כזו שלא צריך לתלות באופן מיוחד, אלא פשוט להניח על המדף וליהנות מהחיוך המושלם.

כנס, מסיבה או אירוע חברה – אנחנו שם!

בלוקים מעץ לכנסים, לאירועי חברה או למסיבה השנתית של עובדי החברה הם כבר מזמן עובדה בשטח: הם הופכים כל אירוע לנוצץ במיוחד ומעניקים לאורחים מזכרת נצח יפהפיה מהאירוע. הדפסת תמונות על בלוק מעץ לאירועים עסקיים זו הדרך שלכם להבטיח שהאירוע העסקי המתוכנן לא יהיה כמו של כולם. הוא יבלוט בשטח, הוא יעניק לאורחים הזדמנות נהדרת להצטלם בחיוך עם הקולגות (או עם צמרת ההנהלה… 😊) ולתלות את התוצר היפהפה על השולחן המשרדי למחרת. הכי פשוט, הכי יפה, ממש מזכרת מנצחת!

חשוב לדעת

גם אם לא מדובר בבלוקים מעץ לחתונה כדאי שהמזכרת הנהדרת הזו אכן תעמוד בציפיות – חשוב מאוד לבחור אנשי מקצוע איכותיים. על אף שמדובר באטרקציה חדשה באופן יחסי, השוק התמלא מהר מאוד באנשי מקצוע מעולים העושים שימוש בחומרים איכותיים בלבד ובכאלה שפחות – תהיו בטוחים שאתם מקבלים את הטוב ביותר. מחיר בלוקים לאירוע עסקי, אמנם, משתנה בהתאם לסוג העץ שתבחרו והגודל (ככל שיש יותר חומר גלם – כך באופן טבעי המחיר עולה), אך המקצועיות חייבת להיות זהה!

הקפידו לבדוק שהחברה שבחרתם מצוידת בהמלצות מלקוחות קודמים, בדקו האם יש להם ניסיון בשדה האירועים העסקיים, בחנו האם הם מקצועיים ומבינים את העבודה הנדרשת מהם והקפידו לבדוק האם הם עושים שימוש בחומרי גלם איכותיים – החל מצילום איכותי באמצעי צילום מתקדמים ומתאימים לסוג האירוע, דרך שימוש באמצעי הדפסה איכותיים שיפיקו הדפסה טובה ובצבעים מדויקים ועד לתוצר הסופי – שימוש בעץ ברמה גבוהה. אחרי הכל, אתם רוצים שהמזכרת הזו תישאר לאורך זמן, וזו הדרך היחידה לוודא זאת.

Call Now Button